Меѓаши-Прва детска амбасада во светот


  • Адреса: Коста Новаковиќ 22-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: Стар Аеродром

  • Телефон 2: 070 390632
  • Факс: 02 2465316
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 135 | | | веќе видена

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи