Медиа Груп

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Боро Вулиќ 6 лок.1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

  • Телефон 2: 070 353267
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1510063920_02.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Медиа Груп e компанија која нуди:
• Озвучување
• Осветлување
• Лед Дисплеј
• Бина
за концерти, свечени отворања, симпозиуми, конгреси и многу други настани..
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи