Marti sport

Punojmë 6 ditë në javë

  • Adresa: QT Bunjakovec 37, ndлrtesa lok.23
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Telefon 2: 02 2545280
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582809068_55.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Marti-sport është një dyqan për pajisje peshkimi, i cili është distributori kryesor për Daiwa, Cormoran dhe Colmic në të gjithë Republikën e Maqedonisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj