Marai

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: bul.Shën Klliment Ohridski 52-a lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491903569_98.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

MARAI SHPKNJ është kompani e suksesshme që ka 7 vjet përvojë pune në tregun e ndërtimtarisë.

Jemi të njohur për objektet tona elitare të biznesit në zonën qendrore të Shkupit, si dhe për objektet rezidenciale që gjenden në lokacione të përzgjedhura me kujdes që përmbushin kriterin për funksionalitetin maksimal dhe kënaqësinë e nevojave të përditshme të banorëve.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj