Makpetrol ShA - Qendra Dell

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Vasil Gjorgov 33-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 3109723
  • Faksi: 02 3124624
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1454684236_7.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Makpetrol SH.A -Qendër Dell sot paraqet një prej IT kompanive më të mëdha dhe më me përvojë në Republikën e Maqedonisë.
Fillimet e Makpetrol SHA në fushën e informatikës janë shfaqur prej viteve '70 dhe nga vitit 1996 Makpetrol SHA bëhet përfaqësues i brendit Dell nga SHBA-ja.

Përveç partneriteti me Dell, Makpetrol SHA Qendër Dell sot është partner me shumë IT gjigantë botëror si Symantec, Microsoft, Cisco, VMware, etj.

Ofrojmë:
• Kompjuterë portabël dhe personal, servise, komponentë rrjete, pajisje storage, monitorë, printerë, stacione pune, pajisje profesionale…
• Softuerë për mbrojtje të kompjuterëve
• Virtuelizim
• Rrjete kompjuterike
më shumë
Retail Price - VAT Included:2.950 MKD

Ранец Dell Urban Backpack


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj