Makohemik


  • Adresa: Ivan Kozarov 21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Lokacioni: Кисела Вода, близу рампа

  • Telefon 2: 02 2728789
  • Faksi: 02 3213314
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1711013136_13.png?t=true&w=300&h=300


Makohemik është kompani e themeluar në vitin 1991, Makohemik fillon me shitjen me pakicë të bojërave dhe llaqeve, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një importuese dhe eksportuese të bojërave, llaqeve dhe materialeve të ndërtimit.

Makohemik është një nga kompanitë e para që filloi me niacimin kompjuterik, jo vetëm në Maqedoni por edhe në Ballkan.

Sot Makohemik operon si kompani që merret me niancimin kompjuterik, sisteme fasade, programe të dekorimit të mureve të brendshme dhe të jashtme, llaqe parketi, llaqe smalti, sprej, purpene, silikone, ngjitës, hidroizolues, vegla dhe produkte të tjera për dekorimin e brendshëm dhe të jashtëm.

Shërbimet:
- Niancim kompjuterik cilësor dhe i lirë
- Tavolina figurash me cilësi më të mirë
- Të gjitha llojet e mjeteve cilësore
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj