Mak-nova

Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

  • Adresa: Strasho Pinxhur 2
  • Vendi: Vinicë
  • Distanca: ≈7970 км

  • Faksi: 033 360066
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405084193_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Maknova është firmë familjare, e themeluar në vitin 1998 me seli në Vinicë. Themelues dhe drejtues është z. Dushan Mitev.

Prej fillimit të ekzistimit të saj Mak Nova SHPKNJ, merret me import dhe shpërndarje të markës së njohur gjermane BABY-NOVA. Me kalimin e viteve, Mak Nova SHPKNJ, u rrit në një kompani lidere për import dhe shpërndarje të produkteve për bebe, siç janë shishet, biberonët dhe galanteri tjetër për bebe në territorin e R. Maqedonisë.

Në të ardhmen do të vendosim theks më të madh në prezantimin më të mirë të markës BABY-NOVA si dhe të disa markave të tjera dhe afirmimin e shpërndarjen e tyre në rajon.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj