Lta Petrol Servis  • Faksi: 02 3096173
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537879041_51.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

LTA Petrol Servis Ltd është kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është shpërndarja dhe servisimi i dispenzuesve të produkteve të lëngëta të naftës dhe gazit të lëngshëm të naftës. Shpërndarja dhe servisimi i pajisjeve për matjen e nivelit të karburantit në karburantit në rezervuarë dhe zbulimin e rrjedhjes së lëngut nga rezervuarët e karburantit. Inspektim dhe përgatitje për verifikimin e dispanserëve për produktet e lëngëta të naftës dhe gazit të lëngshëm të naftës. Performanca e instalimeve me tuba polietileni për produkte të lëngshme të naftës dhe ndërtimi i instalimeve të gazit të lëngshëm të naftës.

LTA Petrol Service është anëtar i Grupit Tokheim.
LTA Petrol Service është serviser gjeneral i autorizuar i dispenzuesve Tatsuno Europe.
LTA Petrol Service është distributor dhe servisues i autorizuar të OPË.

Vizion
Trup inspektues konkurrues dhe konfidencial për inspektimin dhe përgatitjen për verifikimin e pajisjeve matëse për matjen e lëndës djegëse të rëndë.

Mision
Inspektim dhe përgatitje për verifikim nga Byroja e Metrologjisë së pajisjeve matëse për vëllimin e lëndëve djegëse të lëngshme:
- rregulloret dhe standardet kombëtare
- standardet ndërkombëtare, si dhe direktiva dhe standarde të Bashkimit Evropian
- dhe nevojat e klientit
LTA Petrol Service SHPK Shkup zbaton, mirëmban dhe përmirëson sistemin e menaxhimit të cilësisë sipas standardeve MKS EN ISO / IEC 17020: 2006.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj