Linea

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Frakllin Ruzvellt 44 lok.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 076 454537
  • Faksi: 02 3099374
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1426598367_79.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Linea është kompani, e cila duke parë mungesën dhe nevojën për apartamente cilësore në qytet, fokusohet në projektimin dhe ndërtimin e objekteve të banimit dhe afariste të cilat do t’i plotësojnë dhe shijet më të sofistikuara.

Shërbime:
• Projektim
• Revizion
• Mbikëqyrje
• Shërbime konsultative
• Renovim të objekteve ekzistuese
• Projektim dhe zbatim të zgjidhjeve të enterierit

Linea është themeluar në vitin 1999 në Shkup. Me kalimin e kohës, spektri i mundësive dhe aktiviteteve në firmë, zgjerohet shumë. Firma posedon të gjithë licencat e nevojshme për kryerjen e aktivitetit.

Sot ndërtesat tona janë simbol për cilësi dhe jetëgjatësi dhe në të njëjtën kohë paraqet një shtëpi të ngrohtë për qindra klientë të kënaqur dhe familjet e tyre, traditë të cilën përpiqemi ta vazhdojmë edhe më tej.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj