Leda Vin

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 526119
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1497516207_88.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania është themeluar në vitin 1991 në Vinicë, e organizuar si një shoqëri publike tregtare(SHPT) dhe me aktivitet fillestar tregti me pakicë të produkteve ushqimore. Fillimet e punës së saj kompania i fillon me një market dhe më vonë gjatë punës së saj, hap edhe 3 markete të tjerë, të gjithë në territorin e Vinicës dhe e ndryshon emrin e saj në vitin 1997 në Leda-AS.
Kompania është themeluar nga Vlado dhe Lena Efremov, të cilët edhe në ditët e sotme janë drejtues të biznesit prestigjioz familjar. Me ndryshimin e emrit, drejtuesit e firmës sjellin vendim për zgjerim të biznesit dhe transformimin e tij nga firmë tregtare me pakicë të produkteve ushqimore, në kompani prodhimi. Prodhimin e fillojnë me letër higjienike dhe kartpeceta. Në vitin 2000 e zgjerojnë aktivitetin dhe me prodhimin e letrës së albuminës, letrës PVC dhe letrës për pjekje dhe një nga prodhimet më të reja janë dhe fshirësit V për dispanzerë.

Kompania deri më sot funksionon dhe punon me sukses në këtë aktivitet. E ndryshoi emrin e saj në Leda-VIN. Prodhimet e saj shiten në territorin e të gjithë R. Maqedonisë dhe fabrika e prodhimit gjendet në Vinicë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:65 MKD

Бришач двослоен 500гр.

Retail Price - VAT Included:80 MKD

Тоалетна хартија ​

Retail Price - VAT Included:400 MKD

Диспанзер за пена 500мл

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Бришач цик-цак

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Тоалетна хартија


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj