Ла Пица


  • Адреса: бул.Јане Сандански 98
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км

  • Телефон 2: 072 575756
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00
    Нед од 08:00 до 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698589648_23.png?t=true&w=300&h=300


Со љубов и страст готвиме и доставуваме вкусни пици, сендвичи, пастрмајлии, палачинки и вафли повеќе од 6 години. Нашата кујна стана вашиот избор за најдобриот готов оброк доставен во ваше време на ваша адреса. Храната која ја подготвуваме е изработена по оригинални рецепти со избрани состојки.

Ние сме дел од вашата исхрана и нашиот урбан живот во Општина Аеродром, Скопје. Уживајте во вкусот на нашата традиција.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи