Куртиши

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Љуботенска 116
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км

  • Телефон 2: 070 507384
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00Фото и видео галерија

Ресторан Куртиши
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи