Крис-Дани


 • Адреса: ул.5 Ново Село 9а
 • Место: Скопје


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703843630_68.png?t=true&w=300&h=300


  Со капацитет до 200 луѓе и сопствен паркинг КрисДани е одлично место за вашата следна прослава. Зошто чекате? - Закажете ги вашите свадби, крштевки, мекици, коктели, родендени кај нас.

  Услуги:
  - Ресторан
  - Кетеринг
  - Готови јадења
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи