Кораб Ауто Контрол

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Србија 25
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: До Мак Оил бензиска, Аеродром

  • Телефон 2: 078 412586
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 08:00 до 14:30Слика од локација
Со Кораб технички преглед и осигурување добивате:

Сите видови осигурување од сите осигурителни компании на едно место:
- Автоодговорност - потребно при регистрација на возилото
- Зелен Картон - потребен за патување во странсво
- патничко осигурување - да бидете здравстено обезбедени во странсво
- имотно осигурување - да биде заштитен имотот на вашата компанија
- домакинско осигурување - да биде заштитен вашиот имот
- каско осигурување - вашиот автомобил да би заштите при било каков незгода
- осигурување од незгода - вработени во компании или уценици, спортисти итн...
- транспортно осигурување - за превоз на сите видови стока
- менаџерско осигурување - за раководната структура на големите компании
- животно осигурување - еден вид на штедење на и ваша заштита

Услуги на Кораб Технички преглед:
- Технички преглед и Регистрација на возила и моторцикли
- Меѓународна возачка дозвола
- Полномоштво за управување со туѓо моторно возило
- Пробни Таблици
- Промена на сопственост
- Пријава на возила

Во соработка со МГИ - испекциското место ги обезбедува следните услуги:
- Атест за ТНГ-плин ,фолии и кука,
- Хомологација EO/ИО- при увоз на возила;
- ПТЕУ - М6 - потребно за превозници

- Многу награди и изненадувања за лојалните клиенти

Oсигурителни полиси од Кораб ИНС може да извадите на следниве адреси:
- Булевар Србија бр. 25, Аеродром, Скопје,
- Ул. Шишка бр. 172, Кавадарци
- Ул. Илинденска бр. 292, Гостивар
- Ул. Гоце Делчев бр. 6 Велес
повеќе
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи