Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Konvikte për shkolla të mesme по градови

Gostivar Kratovë Kumanovë Makedonski Brod Shkup Shën Nikollë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Konvikte për shkolla të mesme

Branko Stanoeviq


 • Adresa: Ilindeni 156 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koço Racin


 • Adresa: Koço Racin 24
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llazar Llazarevski


 • Adresa: Hristo Tatarçev 3 (Marksova)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mitko Penxhukliski


 • Adresa: Goce Delcev p.n.
 • Vendi: Kratovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesor Mijallkoviq


 • Adresa: Tonko Dimkov 15-a
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia Studentore Shtetërore Stefanovski- Seniq


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Naum Ohridski


 • Adresa: Partiznaska 2
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги ги известува потрошувачите дека можат да достават приговор до РКЕ доколку добиените сметките за електрична ...
сите 78 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 70 | | | веќе видена

Со над 34,5 милиони евра доброволни пензиски заштеди располагаат во моментов двете друштва кои управуваат со пензиски фондови од третиот доброволен пензиски ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj