Конкрит Ко

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Крсте Мисирков 13/9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 075 239149
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Долгогодишно локално и национално градежно искуство; со репутација за испорака на големи и уникатни проекти за градење проекти пред предвиденото и во рамките на вашиот буџет. Нашата компанија служи клиенти и сопственици на објекти многу години. Откривме дека клучот за успехот на секој проект е да ги разбереме потребите и очекувањата на сопственикот, а потоа да ги надминеме тие очекувања.

Ние нудиме широк спектар на услуги

Од концептот до завршувањето, целиот наш тим на проценители, дизајнери, менаџери на проекти и искусни извршни директори ги прават потребите на нашите клиенти приоритет. Имаме искуство во широк спектар на проекти и методи за испорака, и ги користиме и докажаните практики и најсовремените техники за да осигуриме дека проектите на нашите клиенти ќе го исполнат својот максимален потенцијал.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи