Kompanija Savovski

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Stefan Jakimov Dedov 4/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487939993_33.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
KOMPNIA SAVOVSKI është shoqëri për ndërtimtari, prodhim, tregti dhe shërbime, e cila ka filluar me punë në vitin 2009, në Shkup. Si kompani ne ofrojmë një objekt të ndërtuar dhe /ose projektuar me cilësi të lartë, nëpërmjet menaxhimit të suksesshëm të të gjithë proceseve, ku klienti dhe kërkesat e tij janë forcë lëvizëse pas çdo projekti. Në punën e saj, kompania i zbaton standardet bashkëkohore evropiane dhe inovacione për banim të sigurt, cilësor, ekonomik dhe të shëndetshëm. madhësia e shërbimeve që kam një aspekt të gjerë nga ideja, dokumentet e projektimit deri në realizim të projektit.

KOMPANIA SAVOVSKI punon me stafin e tij të arkitektëve, inxhinierë ndërtimi dhe punëtor ndërtimi.

KOMPANIA SAVOVSKI posedon:
∙ Licencë B për projektim
∙ Licencë B për ndërtim
∙ Certifikatë PËR KOMPETENCË PROFESIONALE NË TRAFIKUN RRUGOR

SHËRBIME që ofron kompania:

∙ PROJEKTIM
Përgatitje e dokumenteve të projektimit me të gjitha fazat dhe procedurë për marrje të aprovimit për ndërtim të të gjithë llojeve në objekte afariste dhe banimi(Autorizim B).

∙ PUNIM
Punimi i objektit të ndërtimit nga kategoria II dhe ndërtim shtesë dhe plus e objektit (Autorizim B)

KONTAKT
KOMPANIA SAVOVSKI
rr. Stefan Jakimov-Dedov nr. 4
1000 Shkup
Telefon:
telefon 1:
telefon 2: 071 322 646

e-mail:
kompanijasavovski@gmail.com
kompanijasavovski@hotmail.com
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj