Kliker Marketing

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Dimitar Berovski 9
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: Црниче

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1486024407_39.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kliker Marketing është një agjenci që klientëve të saj u ofron një shërbim të plotë marketingu. Na sfidoni dhe presim zgjidhje origjinale për markën, fushatën, projektin ose kompaninë tuaj.

Gjithmonë të frymëzuar për të krijuar koncepte të reja, dizajnimin e identitetit të brendit dhe ambalazhit, planifikim strategjik, vendosjen e komunikimit dhe PR strategjitë, marketing dixhital. Ne konceptojmë dhe krijojmë faqe internet, aktivitete BTL, ngjarje...
Sfida jonë më e madhe është të krijojmë përvoja të reja dhe cilësi që do të arrijnë tek konsumatorët, përdoruesit, klientët tuaj .... Ju presim me një sfidë të re në www.kliker.mk

Përveç kësaj, Kliker Marekting i lëshon dhe të vetmet revista B2B, për FMCG dhe HoReCa sektori i biznesit në Maqedoni - InStore (www.instore.mk) dhe InHoreca dhe e menaxhon portalin për marketing dhe reklamim- AdToDate (www.adtodate.mk).
Skanimi 3D është oferta jonë më e re, për një prezantim më efikas të marketingut të shumë objekteve dhe bizneseve. Shikoni se për çfarë bëhet fjalë në www.virtuelnarealnost.mk
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj