KC Home by Kaleceramika

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Nikolla Karev, Topanska 40
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555068773_66.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

KC HOME ky Kaleceramika e zgjeron aktivitetin e shpërndarjes me qeramikë, produkte graniti, pajisje sanitarie, mobilie për banjo dhe sisteme fasade.
KC Home sjell freski, cilësi dhe luks në shtëpinë tuaj. KC Home është gjithçka që nevojitet për shtëpinë tuaj.

Në asortimentin luksoz dhe cilësor të KC Home ka:

PLLAKA KERAMIKE DHE GRANITI
• Programe për banjo
• Programe për kuzhinë
• Produkte dizajni
• Programe për dysheme
• Sistem për fasada

SANITARI -PAJISJE PËR BANJO
• Sanitari
• Vaska dhe dush vaska
• Paravanë xhami
• Bateri - Çeshma dhe sisteme për dush
• Mobilie për banjo
• Akcesuar për banjo

Qeramikë - Ku linjat moderne ndërthuren me siguri dhe cilësi.

Sanitari - Reflektim i së bukurës.

Mobilie për banjo

Vaska dhe Kabina Dushi - Duke përmbushur pritshmërinë tuaja

Tekstil dhe Produkte Dekorative - Kënaquni në rehatinë tuaj.

Qëllimi dhe besimi i themeluesit të KALE CERAMICA Shkup është të bëhen liderë në Ballkan, duke zbatuar parimet, metodat dhe standardet botërore në mënyrën e shërbimit dhe shpërndarjes së produkteve të Grupit Kale.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj