Katarina Karakashev Kacarska-Sllovenisht, Sërbisht, Kroatisht

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 62-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 02 4251887
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1468396676_53.jpg?t=true&w=300&h=300


Përkthyes gjyqsorë i autorizuar Katarina Karakashev Kacarska

Bëjmë përkthime gjyqësore p5r gjuhët në vijim:
- Slovenisht
- Sërbisht
- Kroatisht

Shërbime shtesë:
- Përkthime profesionale nga m5 shum5 lëmi për: sllovenisht, sërbisht, kroatisht dhe anglisht
- Orë për fëmijë dhe të rritur
- Shërbieme simultane dhe konsekutive
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj