Каровска

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 36-Б-6-2/10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: спроти трговски рамстор центар

  • Телефон 2: 02 3111266
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1689665912_77.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Каровска ДООЕЛ од Скопје е лиценцирана компанија за сметководствени, консалтинг и едукативни услуги од областа на финансиите и сметководството.
Имаме знаење од локална и меѓународна сметководствена пракса. Ви нудиме комплетни сметководствени и едукативни услуги.
Нудиме и специјални обуки кои вам или на вашата компанија ви се потребни да го зајакнете и контролирате работењето во делот на анализата и контролата во финансиите и сметководството и административното работење, а тоа пак од друга страна, да ви донесе нови можности за побрз напредок и успех!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи