Kapitol Mebel


 • Adresa: Turisticka 1-a
 • Vendi: Strugë


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1696852269_21.jpg?t=true&w=300&h=300


  Kapitol Mebel i është përkushtuar krijimit të zgjidhjeve unike dhe cilësore të mobiljeve, të përshtatura në mënyrë specifike për nevojat dhe stilet tuaja. Me shumë vite përvojë, ne qëndrojmë me krenari pas angazhimit tonë për një standard të lartë punimi dhe zgjedhjen e materialeve.

  Në gamën tonë do të gjeni dhoma gjumi, tavolina dhe karrige ngrënieje, komodina dhe tavolina klubi, çdo element i projektuar me kujdes për të sjellë rehati dhe stil në shtëpinë tuaj. Zbuloni botën e elegancës dhe funksionalitetit me Kapitol Mebel.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj