Калатекс


  • Адреса: Воин Драшковиќ б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9440 км
Дејности:

конфекции


  • Телефон 2: 02 2031309
  • Факс: 02 2031309
  • Работно време: Пон - Пет од 06:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Халкбанк како институција која води сметка за своите клиенти кои во овие тешки моменти за нормално деловно работење се со спречени или намалени промети и ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи