Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Manastir
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Jurisprudencë

Gjykata Themelore-TetovëKategoritë:

gjykata

Gjykata Administrative


 • Adresa: Orce Nikollov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Kushtetuese e RM


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore


 • Adresa: Nikolla Karev 4
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈9480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈9470 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore


 • Adresa: Illindenska p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore Shkup 1 - Gjykata per Kundervajtje


 • Adresa: Jordan Haxhikonstantinov-Xhinot p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Berovë


 • Adresa: Kej Mlladina p.n.
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈9515 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Dellçevë


 • Adresa: Bul.Maqedonija p.n.
 • Vendi: Dellçevë

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Dibër


 • Adresa: Velko Vllahoviq p.n.
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈9457 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Gjevgjeli


 • Adresa: Dimitar Vllahov 2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Gostivar


 • Adresa: Zhivko Brajkovski 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈9443 км

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Kavadar


 • Adresa: Nov Beograd 16
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈9516 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Kratovë


 • Adresa: Josif Daskallov p.n.
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9456 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Kriva Pallankë


 • Adresa: Joakim Osogovski 142 (Marshall Tito)
 • Vendi: Kriva Pallankë
 • Distanca: ≈9448 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-KumanovëKategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Kërçovë


 • Adresa: Bul.Çlirimi 17
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9473 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Manastir


 • Adresa: Bul.1 Maji p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9534 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Negotinë


 • Adresa: Marshall Tito 132
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈9513 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjykata

Gjykata Themelore-Ohër


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 10
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9508 км

Kategoritë:

gjykata

Mapa

Северна Македонија ќе ја зајакне одржливоста на јавните финансии, ќе ја подобри конкурентноста на пазарот и ќе го намали регулаторното оптоварување со цел ...
сите 29 | | | веќе видена

Платформата за изнајмување на станови Airbnb објави дека нејзините приходи во вториот квартал по втор пат од основањето надминале милијарда долари. Прв пат им ...
сите 3 | | | веќе видена

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Сојузот на математичари на Македонија ја организира Есенската математичка школа 2019 наменета за учениците од основните и средните училишта од целата држава. ...
сите 11 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи