Jumis Luxury

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетПлаќање со кредитни картичкиДостава

 • Адреса: бул.Србија 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7428 км
 • Локација: Општина Аеродром, до бензинска пумпа Mакоил, Џевахир-SKYCITY

 • Телефон 2: 078 247724
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
  Саб од 09:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
20%заштеда
Цена со ДДВ:8.050 ден.6.440 ден.

Столица 5800

20%заштеда
Цена со ДДВ:5.500 ден.4.400 ден.

Столица 5700

20%заштеда
Цена со ДДВ:6.025 ден.4.820 ден.

Столица 1001

20%заштеда
Цена со ДДВ:77.750 ден.62.200 ден.

Аголна гарнитура МЕТРОПОЛИТЕН

Цена со ДДВ:Побарај цена

Агол МУСКАТ

Цена со ДДВ:Побарај цена

Агол ХЕРА XL

Цена со ДДВ:Побарај цена

Фотеља ХЕРА

Цена со ДДВ:Побарај цена

Лежај БАРОЛО

Цена со ДДВ:Побарај цена

Столица АРКА

Цена со ДДВ:Побарај цена

Тросед ЛОТУС


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Паркинг

Евростил-м


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Евростил-М е компанија која се занимава со производство на мебел и изградба на станбени објекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519037706_73.png?t=true&w=300&h=300

Хоме Цонцепт (Home Concept)


 • Адреса: Бул.Браќа Гиноски 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w=300&h=300

Бурса мобиље


 • Адреса: Илинденска 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7403 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603721247_43.png?t=true&w=300&h=300
ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Бланима


 • Адреса: Благоја Стефковски 40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 20:00 • Саб од 10:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615457892_82.png?t=true&w=300&h=300
Слика од локација
Мапа

Maкедонија е земја со одлична деловна клима каде компаниите имаат можност за долгорочно планирање и развој на инвестициите, е заклучокот од состанокот на ...
сите 55 | | | веќе видена

Инфлацијата е во рамките на планираното. Просечната стапка на инфлација е стабилна во првите осум месеци и е 2,7%, во одредени месеци е нешто повисока, во ...
сите 42 | | | веќе видена

Топлификација АД во стечај не е загубар и вреди многу повеќе од постигната цена на организираната лицитација. Во четвртокот Адора инженеринг соопшти дека за ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи