JU-SM

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 044 366426
  • Faksi: 044 366426
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1398854461_13.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania “JU-SM” DOOEL ofron realizime efektive dhe efikase të shërbimeve, përkatësisht shërbime të plota të punëve,si në Republikën tonë ashtu edhe në vendet përreth. Fokusim krzesor i kompanisë janë objektet publike,infrastrukturore,komerciale,industriale dhe të banuara.Kompania është e orientuar në realiyimin efikas dhe me cilësi të lartë të shfaqjes përkatësisht montimit,demontimit,trnsportit dhe dhënies me qira të skeleve modulare me kualitet të lartë me kualitet të lartë, me montim të shpejtë dhe platforma punuese fikse dhe të lëviyshme,në përputhje me kërkesat e standardeve më bashkëkohore të punës, kërkesat ligjore dhe regullatore për Shëndet dhe Siguri gjatë, Praktika e Mirë Inxhinjerike dhe aspektet për mbrojtje të Mjedisit Jetësor.

Përcaktimi i përhershëm i Kompanisë është ofrimi në kohë i shërbimeve të kualitetit të lartë, me aplikimin e arritjeve më bashkëekohore tekniko-teknologjike, materialeve dhe komponentëve dhe respektim të kërsave më të lata të shfztëyusve dhe kërsave relevante ligjore dhe regullative për siguri dhe shëndet gjatë punës,cilësi dhe praktikë inxhinjeringu më të mirë.

Kërkesa e teknologjisë bashkëkohore inovative dhe komponentët e ndëertuar dhe materiale nga proghues të lartë botëror si LAZHER, ALTRAD BAUMANN, RX etj,si dhe përcaktimi i përhershëm i implementimit të kërkesave bashkëkohore të standardeve europiane dhe ndërkombëtare për skele modulare me montim të shpejtë EN 10219-1/2; EN 12810; EN 12811; EN 12811;EN 12812;TG20:08;Z-8.1-844, kodet ndërkombëtare p[r preventivë të rreyiqeve në shëndet dhe siguri gjatë realiyimit të montimit skeleve etj,e poyicionuan kompaninë në furniyues krzesor të shërbimeve superiore nga dega e vet, të realiyuara nën kushte të kontrolluara dhe bayuar në përdorimin preventiv të menaxhimit të të gjitha fayave të përpunimit dhe realiyimit përfundimtar.

"JU-SM"DOOEL është kompania e parë në Republikën e Maqedonisë e degës së saj e Certifikuar me standardin ndërkombëtar ISO 9001:2008 nga ana e trupit Certifikues gjerman me renome TÜV RHEINLAND GROUP ,njëri nga Superviyorët dhe trupat Certifikues më të vjetër dhe më prestigjioy në botë.Me aplikimin efektiv të Sistemit për Menaxhment të Cilësisë në pajtueshmëri me standardin ndërkombëtar ISO 9001:2008,kompania ende më shumë i vendos përparësitë e veta dhe benifitet përmes rritjes së nivelit të përgjegjësisë dhe menaxhimit më efektiv dhe efikas dhe përforcimin e performancave gjithpërfshirëse të kompanisë.

E gjithë nga ana e saj, do të kontribuojë për nivel ende më të lartë të besueshmërisë të "JU-SM"DOOEL tek shfrztëyuesit,shpërndarja e rritur e tregut dhe përparësitë konkuruese,por në të njejtën kohë edhe benefiti i rritur i shfrztëyuesve me shfrztëyimin e shërbimeve me nivel të lartë të kualitetit,konfidencialiteti dhe përputhshmëria me kërkesat specifike dhe kërkesat obligative ligjore dhe rregullatore.

Ky sukses i "JU-SM"DOOEL është pjesë përbërëse e Viyionit të jetë Kompani krzesore, përgjegjëse dhe e respektuar në vend dhe regjion,në zonën e sai të aktiviteteve,lider i njohur sipas përmbajtjes strikte të standardeve për Praktikë më të mirë inxhinjerike dhe Kompani e cila synon drejt rritjes duke dhënë Top-kualitet dhe Siguri me përdorimin e zgjidjeve dhe teknologjisë së rë.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Монтажно скеле

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Фасадно скеле

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Индустриско скеле

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Модуларно скеле


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj