Jork Invest


 • Adresa: Hristo Smirnenski 37 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingPaqesë me kartela kreditore

  Ting


  • Adresa: rr.566 17
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈10737 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  TING SHPK është një prej firmave të para në R.M, për prodhim të pajisjeve për ushqim, bujqësi, kimi…me të cilën ndihmon në zhvillimin e ekonomisë, nëpërmjet theksimit të tregut të brendshëm (pajise të prodhuara në vend dhe jo të importuara) Puna e përkryer dhe përkushtimi i të punësuarve, sot e shndërroi këtë kompani në një sipërmarrje të mesme të suksesshme, që ka një gamë të gjerë produktesh dhe rreth 100 të punësuar.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1385121921_16.jpg?t=true&w;=300&h;=300

  Ting Inox


  • Adresa: Ungarska (Rruga e Shtipit) 17
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈10737 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1412922985_01.png?t=true&w;=300&h;=300

  HA I ME prometal  Prodhimi dyerve rethojave balkonave dhe mbulojave me hekur

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1682410362_19.png?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Од денеска нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Како што порача претходно вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, секое ...
  сите 116 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Европската централна банка веројатно нема сериозно да разговара за намалување на каматните стапки пред јуни, изјави членот на ...
  сите 27 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj