Јо-ан тим

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Паца Мирчева 13
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7483 км
  • Локација: комплекс пржо

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1506600904_9.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Јо-ан тим e компанија која се занимава со изработка и проектирање на котли за парно греење, водовод и одвод, изработка на печки на пелети од сопствено производство.

Долгогодишното искуство од 20 години на полето на греење можат да го потврдат и задоволните клиенти. Печките на пелети кои што почнавме да ги изработуваме се со добар квалитет и добар дизајн и за истите имаме обезбедено 24 часовен сервис.

Дозволете да се погрижиме и направиме вашите проблеми со обезбедување на топол дом и дрва за греење да исчезнат.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи