Jed holding

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1551187787_2.jpg?t=true&w=300&h=300


Uji mineral natyror që vjen nga malet e Shqipërisë nga një rezervë natyrore prej 250 vjetësh e quajtur "Uji ftohtë Tepelene".

Markë me cilësi të lartë që ofron ujë oligomineral, që ka disa minerale të tretura. Rekomanduar si një pije dietetike, me përmbajtje të ulët të natriumit. Të shitur në Itali, Greqi, Kosovë, SHBA, Angli dhe tani në Maqedoni.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj