Isi Glas

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1550 no.11 Zona industriale Vizbeg
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

  • Telefon 2: 078 448972
  • Faksi: 02 2602263
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fabrika për përpunimin e xhamit:

Lloje të ndryshme të xhamave me rrezatim të vogël (k-xhama)
Fasada xhami
Zdrukthe (portale) nga alumini
PVC dritare dhe dyer më të LIRA
Roleta nga PVC dhe Alumini
Perde veneciare
Perde variolajt
Prerje automatike të alkobond dhe mentimin e tij (në të gjitha ngjyrat)

Tel: 02/2602262, 02/2602263
Mob: 075/275 944, 078/448 972 / 078 448 980
E-mail: sanja.isiglass@gmail.com / isiglass@isiglass.mk
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Shower cabin

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass dome

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass stairs

Retail Price - VAT Included:Ask for price

New: Tempering Glass

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass facade

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass awning

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Glass fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Termopan glass / windows

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Laminated glass

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Alkobond


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa
Купони

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj