Инуова

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Беличица б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7830 км
  • Локација: спротив Пожарна служба, до кафичот Бејби Блу

  • Факс: 042 244615
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Инуова е компанија која се занимава со продажба и монтажа на кујни и кујнски елементи, како и изработува мебел по нарачка.

Широкиот спектар на модели, поделени на колекции од модерен и класичен стил го толкуваат кујнскиот простор секогаш на различни и корисни начини, користејќи решенија кои одговараат на најдобрите дневни потреби на луѓето, претставувајќи ги во конкретни одговори.

Компанијата е основана во 1952 година, претприемачи со долго искуство во секторот на столарија (дрво). Сепак, во 1990 година откако компанијата се прошири настана “IM-DZA” и започна да расте технолошки додека не ги постигна своите сегашни димензии.Потоа во 2002 година, формиран е нова компанија IM-DZA Plus – ИНУОВА.

Квалитет, динамичност, технолошки иновации, континурирано стилско истражување и големото искуство изградено со текот на времето, одговарајќи на тестовите и трендовите од речиси 3 генерации на поторошувачи се карактеристиките кои се рефлектираат, во најдобар случај, тоа е филозофијата на кујните на ИНУОВА, компанија за италијански кујни, млади со континуиран развој.

Преку прецизна маркетинг стратегија, континуиран технолошки развој, испитување на материјали и развој на процесот на планирање е претставена комбинацијата за оригиналноста на функционалноста, кујните ИНУОВА ги одржуваат стандардите за квалитет со соодветна цена.
повеќе

Постови

Photos from Innuova Cucine's post

Photos from Innuova Cucine's post

Photos from Innuova Cucine's post

Wood

Photos from Innuova Cucine's post

Photos from Innuova Cucine's post

Photos from Innuova Cucine's post

Innuova Cucine

Innuova Cucine

Слика од локација
Купони

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи