Intajler Fimako

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 15-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 075 398061
  • Faksi: 02 3212829
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

INTAJLER FIMAKO është themeluar në vitin 1998. 15 vjet bashkëpunojmë me kompani energjetike, prodhues të transformatorëve, institucione kombëtare, institucione arsimore, kompani prodhuese, kompani shërbimesh, etj. Për shkak të cilësisë, me vite këtyre kompanive u dërgojmë vaj për transformator dhe pajisje për matje, profesionale.

Pjesa më e madhe e pajisjeve për majte dhe vaji për transformator në këto kompani është pikërisht nga prodhuesit që përfaqësojmë.

INTAJLER FIMAKO nuk merret vetëm me shitjen e pajisjeve. Këtu jemi që përdoruesve t'u prezantojmë dhe demonstrojmë pajisjet, t'i shpjegojmë në mënyrë të hollësishme përparësitë dhe mangësitë- të drejtojmë në mënyrë të duhur përdoruesin për zgjidhjen më të mirë sipas mundësive të tyre. Klientët tanë fitojnë dhe trajnim për përdorim dhe servisim për mallin e blerë, pajisjen për përdorim dhe demonstrim të pajisjes.

Të gjithë dijen dhe përvojën e prodhuesve e ofrojmë falas për klientët tanë në Maqedoni. Punojmë për kompani maqedonase, dhe u ofrojmë përvojën e prodhuesit të fituar nga e gjithë bota - falas. Ndihmë për zbulimin e defekteve (shpjegim të rezultateve, këshilla për zgjidhjen e problemeve të përdoruesve tanë, informacione të lidhura me standarde, praktikë e zbatuar.

Distribuim i produkteve speciale prej nafte-vajra për transformatorë, vajra për siguresa, vajra bazë për prodhim të vajit industrial, vajra special si shtesë për industrinë e gumës, vajra që përdoren si shtesë për plastika, guma automobilash dhe vajra për printim.

Pajisje për matje profesionale nga prodhuesit më të njohur botëror për energjetikë, pajise për proces, kalibrues, pajisje për hidraulikë, pajisje për laboratorë kombëtarë dhe institucione shkencore.
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:89.919 MKD71.935 MKD

MTK Тест комплет за електричари

10%save
Retail Price - VAT Included:73.851 MKD66.466 MKD

DET4TC2 Дигитален тестер за заземју ...

10%save
Retail Price - VAT Included:3.399 MKD3.059 MKD

TPT200 Тестер на напон

10%save
Retail Price - VAT Included:7.972 MKD7.175 MKD

AVO300 Дигитален мултиметар

10%save
Retail Price - VAT Included:34.546 MKD31.091 MKD

DCM300E Струјна клешта за мерење на ...

10%save
Retail Price - VAT Included:10.815 MKD9.734 MKD

AVO410 Дигитален мултиметар

10%save
Retail Price - VAT Included:7.107 MKD6.396 MKD

AVO300 Дигитален мултиметар

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Transformer oils NYNAS


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj