Infocell


  • Adresa: Sheshi Ilinden p.n.
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7894 км

  • Telefon 2: 078 400663
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00
    Sh nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Во моментот нема потреба од прогласување кризна состојба во делот на енергетиката, а надлежните уверуваат дека цената на струјата за домаќинствата ќе остане ...
сите 247 | | | веќе видена

Стопанска банка а.д. Битола е една од шесте банки со кои Развојната банка на РСМ потпиша договор за издавање портфолио гаранција од Гарантен фонд.Со ова, ...
сите 11 | | | веќе видена

Компаниите кои имаат стабилни договори за снабдување со електрична енергија, засега не стравуваат од недостиг или евентуален скок на цените, е заклучокот од ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj