ICS Grup

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Faksi: 02 3109949
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1402995690_69.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ICS Grup është firmë private që disponon staf inxhinierësh profesionistë dhe punovesh të kualifikuar për:

- projektim dhe kryerje të instalimeve për ngrohje, ventilim dhe klimatizim (sistemi HVAC) me efikasitet të lartë energjetik,
- ofron pajisje për ngrohje, ventilim dhe klimatizim,
- shërbime tekniko-konsultative dhe revizion
- automatizim dhe kontroll të sistemit HVAC dhe zgjidhje komplete
- kryejmë mirëmbajte dhe servisim të rregullt të pajisjeve për ngrohje, ventilim dhe klimatizim

ICS Grup është tregtar dhe serviser i autorizuar i prodhuesit të njohur botëror të HVAC, pajisjeve DAIKIN -Japoni, si dhe të prodhuesve të tjerë të njohur SABIANA –Itali, CLINT, DYNAIR-Itali, Klima oprema i proklima nga Kroacia, etj.
ICS Gup kryen distribuim dhe montim të:

- sistemeve VRV
- Pompave ngrohëse
- Chiller
- Komorë klime
- Kolektorë ventilimi
- Ventilatorë
- Kondensatorë split-invertues
- Pajise për rregullim automatik


ICS Grup posedon licencë B për kryerje të punimeve të kategorisë së dytë.
Inxhinierët, të punësuarit në ICS Grup disponojnë autorizime A dhe B për projektim, ndërtim, mbikëqyrje dhe revizion.

Në procedurë është implementimi I ISO 9001-2008.
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:242.800 MKD194.240 MKD

Daikin ALTHERMA 3 - топлотна пумпа

20%save
Retail Price - VAT Included:30.000 MKD24.000 MKD

DAIKIN STREAMER прочистувач на возд ...

20%save
Retail Price - VAT Included:429.310 MKD343.448 MKD

DAIKIN ALTERMA LT for low temperatu ...

10%save
Retail Price - VAT Included:36.900 MKD33.210 MKD

DAIKIN - УРУРУ ПРЕЧИСТУВАЧ - модел ...

Retail Price - VAT Included:67.900 MKD

DAIKIN инвертер клима уред SENSIRA ...

Retail Price - VAT Included:57.900 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-42C/RXF-42C инв ...

Retail Price - VAT Included:31.900 MKD

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

Retail Price - VAT Included:95.179 MKD

DAIKIN INVERTER air conditioning - ...

Retail Price - VAT Included:48.400 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-35C/RXF-35C инв ...

Retail Price - VAT Included:43.900 MKD

Daikin SENSIRA FTXC-35C/RXC-35C ин ...

Retail Price - VAT Included:65.800 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-50C/RXC-50C ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj