ICS Grup

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.164, përballë Skopski saem 46-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Faksi: 02 3109949
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652703295_93.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

*SISTEME MONOSPLIT

-Njësi për mur
-Njësi parapet
-Njësi fleksi
-Njësi kasetë
-Njësi kanal

*SISTEME MULTISPLIT
-MXS
-RXYSQ-P

*NGROHJE, FTOHJE, DHE UJË TË NGROHË
-Alterma

*PASTRUES AJRI
-Modele

*OBJEKTE KOMERCIALE
-Sisteme SkyAir
-Sisteme VRV
-Ventilim dhe konvertues ajri
-Multi-sisteme komerciale CMS

*OBJEKTE INDUSTRIAL
-Chillere
-Pompa ngrohëse kondezuese ERQ
më shumë
20%save
Retail Price - VAT Included:242.800 MKD194.240 MKD

Daikin ALTHERMA 3 - топлотна пумпа

Retail Price - VAT Included:61.900 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-42C/RXF-42C инв ...

Retail Price - VAT Included:46.900 MKD

Daikin SENSIRA FTXC-35C/RXC-35C ин ...

Retail Price - VAT Included:65.800 MKD

Daikin new SENSIRA FTXC-50C/RXC-50C ...

Retail Price - VAT Included:31.900 MKD

Daikin прочистувач на воздух -MC55W

Retail Price - VAT Included:51.800 MKD

Daikin SENSIRA FTXF-35C/RXF-35C инв ...

Retail Price - VAT Included:72.600 MKD

DAIKIN инвертер клима уред SENSIRA ...

Retail Price - VAT Included:95.179 MKD

DAIKIN INVERTER air conditioning - ...


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj