Хотел Порта

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Јане Сандански 1-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: до Тинекс, Вучко

  • Телефон 2: 02 2400010
  • Факс: 02 2400011
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Резервирај


Слика од локација

Фото и видео галерија

Лоциран на кејот на Вардар, на 500м. оддалеченост од главниот транспортен центар на Скопје, Хотел Порта се наоѓа во тивко окружување, додека во исто време сте на само 2км. од центарот на градот.

Нема подобро место доколку барате одмор на крајот од напорен работен ден, или по искусувањето на динамичниот градски пулс. Дваесетте комфорни соби со пријатен модерен амбиент во складни бои нудат опција за queen-size или twin легла.

Услуги:
• Бесплатен Wireless Internet
• LCD TV со кабелска програма
• Клима уред
• Телефон
• Mini-bar
• Собна послуга

Постојат многу начини да се ужива во животот. Веруваме дека вкусувањето на нов град е важен зачин. Храната која Ви ја послужуваме ја отсликува историјата и традицијата на нашата земја. Вкусувајќи ја, ќе го вкусите и духот на нашиот народ.

Во деловниот центар Ви нудиме професионална, практична и релаксирана атмосфера за Вашите конференции, презентации, обуки, семинари или деловни состаноци.
На располагање за било какви барања, обезбедуваме кетеринг услуги, бесплатен wireless internet, печатење / копирање / телефон / факс, LCD проектор + платно за проекција / озвучување, и друга опрема или услуга која Ви е потребна.

Наша цел е да создадеме совршена атмосфера за Вашите прослави, деловни и семејни настани.
Ви посакуваме искрено добредојде!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи