Home Design


 • Adresa: Sedek Kostovski 47
 • Vendi: Gostivar


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1710406249_66.png?t=true&w=300&h=300


  Нашата активност ја започнува со цел да понудиме уникатна изведба и стил на рачно изработени тапацирани гарнитури. Во исто време, се определивме и за услуга преработка на тапациран мебел.

  Се водиме од желбите и потреби на нашите клиенти, заедно со нашата одлучност за брза и квалитетна рачна изработка. Користиме висококвалитетни материјали и механизми од реномирани брендови, со што овозможуваме долготрајност на секое испорачано парче мебел. Поседувам сопствен погон со современи машини и рачен алат кои овозможуваат секоја изработка да се со висок квалитет.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj