Hit 73

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 070 224540
  • Faksi: 044 391802
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 12:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482747106_28.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Hit 73 është kompani e specializuar në përpunimin dhe prodhimin e qumështit dhe produkteve të qumështit.

Qumështorja është sistemuar në ultësirën e Malit Sharr. E njëjta është themelua nga vëllezërit Sadri dhe Azem Hajdari dhe është e pranishme 20 vjet në treg, duke i kënaqur kërkesat dhe nevojat e konsumatorëve të saj. Produktet e qumështores HIT 73, vitet e fundit janë të pranishme edhe në tregjet rajonale.

Prodhimi i djathit të bardhë, djathit të fortë dhe kaçkavallit është 100% prej qumështit të freskët të lopës, i cili grumbullohet çdo ditë nga mbi 1000 koperantë nga rajoni i pa ndotur mjedisor i Pollogut dhe shpati i Malit Sharr. Grumbullimi ditor dhe përpunimi i qumështit të freskët është 50 ton me çka qumështorja HIT 73 radhitet si një nga subjektet më të mëdha prodhuese - përpunuese në Republikën e Maqedonisë. Përveç produkteve të fituara nga qumështi i freskët i lopës prodhohen edhe djathë bimor dhe gjizë.

Që nga viti 2009 në procesin e prodhimit plotësisht zbatohen standardet ISO (Iso) dhe HACCP (HASSAP) për prodhimin e ushqimit. Në vitin 2015 është fituar licencë e kategorisë “A” për prodhimin e produkteve të qumështit. Në vitin 2016 është fituar certifikata Halal (Halal) me të cilën njihet cilësia, standardet dhe kushtet e prodhimit, si dhe investime afatgjata në teknologji moderne dhe procese teknologjike nga pronarët e kompanisë.

HIT 73- Natyra e shtruar me tryezën tuaj!
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cheese product of Sharplanina

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chopped cheese cow's

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cheese Lactide

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Yellow cheese

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Cheese FET HIT 73

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Suvogorsko white cheese

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Poloshko white cheese

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hard cheese

Retail Price - VAT Included:Ask for price

White cheese


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj