Hidros

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1 102
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10694 км
  • Lokacioni: pranë Akademisë policore

  • Telefon 2: 070 398184
  • Faksi: 02 2452140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/457495a521ae0b97cbf532af38cd4991.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Hidros Dooel nga Shkupi ekziston dhe punon prej vitin 1991 në zonën e industrisë kimike. Firma merret me prodhim, eksport-import, tregti dhe shërbime në industrinë kimike dhe atë:

- në fushën e bazave kimike
- kimi për përdorim
- Trajtime kimike dhe mirëmbajtje e ujit në pishina
- Pajisje higjienike për shtëpi dhe industri si dhe
- Shitje e kimikateve të ndryshme sipas nevojave dhe kërkesave të klientëve


Fabrika e prodhimit të HIDROS gjendet në afërsi të Shkupit, në lagjen Jurumleri, para Akademisë Policore.

Hidros ekziston në treg prej 20 vitesh
Misioni ynë është prodhimi sipas teknologjive dhe standardeve të reja, hulumtim i vazhdueshëm i tregut dhe konsumator të kënaqur

Misioni ynë është rritje dhe zhvillim i vazhdueshëm i kompanisë, hedhje në treg e produkteve të reja dhe zgjerim në tregje të reja
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Car Shampoo

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rina antifreeze

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Rina antifreeze concentrate plus

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Distilled water

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Аcid removal

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Alkaline Fat remover

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sodium hypochlorite

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sodium hypochlorite

Retail Price - VAT Included:Ask for price

pH Minus 10L

Retail Price - VAT Included:Ask for price

pH Minus

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Sodium hypochlorite 12kg


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj