Хидринг

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Исеин Акиоски 85
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7424 км

  • Телефон 2: 045 225869
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430816927_47.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Хидринг
Хидринг е градежна компанија која ги нуди следните услуги:
• Проектирање
• Надзор
• Изведба
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи