HBS Kompani


  • Adresa: Vëllezërit Ginoski 29
  • Vendi: Gostivar
  • Distanca: ≈7830 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1428502368_4.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

1. PRODHIMIN E SELOTEJP SHIRITA
- Ngjyra: tejdukshme, bardhë, kafe
- Ngjitje: gomë natyrale, tretës, akrili
- Dimensione: dimensione standard të selotejp shiritave: 35mm, 45mm, 50mm, 70mm, 76mm dhe mund të prodhojm dimensione të ndryshme dhe gjatësi të ndryshme të shiritave sellotejpi sipas porosisë.
- Shtypim: Falas, Akcion, Falas 1+1, Falas 2+1, Falas 3+1, sipas porosisë shtypim dhe logo në 4 ngjyra.

2. PRODHIMIN E KREP TRAKAVE
- Ngjyra: E bardhë, ngjyr qumshti, e verdhë në të bardhë
- Ngjitja: gomë natyrale, tretës, (fasadë-moler 60c, auto industry 80c).
- Dimensione, gjerësia: 19 mm, 25 mm, 35mm, 48mm, 50mm, gjatësia sipas porosisë

3. PRODHIMIN E FOLIVE ELASTIKE
- PE foli elastike manuale dhe makinerike
- Gjerësia 500mm, trashësia 17 mikrona, 23 mikrona
- Bëjmë përpunim me gjatësi dhe masë të ndryshme
4. PRODHIMIN E GYPAVE NGA KARTONI DHE LETRA
- Dimensione: Fi – 33mm, 40 mm, 50mm, 76mm sipas porosisë, etj.
- Trashësia e murit: sipas porosisë nga 1mm deri 16mm.
- Gjatësia: sipas porosisë.
5. PRODHIMIN E AMBALAZHEVE NGA LETRA (QESE NGA LETRA)
- Përgatitjen e qeseve në industrinë ushqimore
- Qese nga letra për bukë, qese për sanduiç, qese për gjevrek, etj.
- Shtypje në qese në 4 ngjyra
- Dimensionet: gjerësia – dimensione të ndryshme sipas porosisë, të gjatësisë nga 150mm deri në 520mm
6. TREGTI
Shitore: “PHILIPS ELECTRONIC” rr.Bulevardi Vëllezërit Gjinovski nr.29, Gostivat
Shitje me shumicë dhe pakicë të: Teknikës së bardhë, aparate për amvisëri, ngrohje, ndriçim elektrik dhe ekskluziv, etj.

7. OBJEKTI – FABRIKA
Objekti gjindet në zonën industrial Zdunjë – Gostivar, me sipërfaqe të 5200 m2 të 1200m2 siperfaqe e mbyllur.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

PRODUCTION OF DUCT TAPES

Retail Price - VAT Included:Ask for price

DUCT TAPES

Retail Price - VAT Included:Ask for price

КРЕП ТРАКИ

Retail Price - VAT Included:Ask for price

STRETCH FOIL

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PAPER CARDBOARD TUBES

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Paper bags

Retail Price - VAT Included:Ask for price

PRODUCTION STRETCH FOIL


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj