Хабиленд

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: бул.8-ми Септември б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Спортски центар "Борис Трајковски"

  • Телефон 2: 070 388963
  • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561379190_63.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Пространа внатрешна игротека за деца до 12 години, со одвоен простор за најмладите. Надворешен простор со лизгалиште и бергодром за деца до 15 години. Пријатен кафе бар во кој можете да сурфате на интернет, да читате весник, книга или да играте некоја од забавните игри. Мајки и татковци Habyland не е само место за играње на вашите деца, ќе ве поттикнуваме и вас да им се придружите и вие во играта и забавата.

Дозволете да ви организираме роденден за паметење! Родендените грижливо се организираат и се прилагодуваат на желбите на славеникот/славеничката во договор со родителите.

Едукативни, креативни и пред се забавни работилници за деца во мали групи и активности од различни области за родителите.

Habyland просторот е креативен, пријатен, безбеден, климатизиран и чист.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи