Grave
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Winner lajf-Viena Insurance Group, drejtoria


  • Adresa: 11 Tetori 25, kati 8
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:30 deri më 17:00 • Pr nga 08:30 deri më 14:00

  Me zgjedhjen e vërtetë të polisave jetësore nga Viner Lajf siguroni ardhmërinë e jetës Tuaj dhe jetën e më të afërmive Tuaj! Bëni zgjedhjen e vërtetë dhe dhuroni familjes Tuaj mundësi për jetë më të mirë!

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429780752_12.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditore

  Sigurimi Triglav -Drejtoria


  • Adresa: Bul.8 Shtatori 16 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Ne besojmë në të ardhmen, ne mbetemi në rrugën e përfitimit dhe sigurisë.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1429276399_6.png?t=true&w=300&h=300
  Transport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Sigurimi Maqedonia-Drejtoria


  • Adresa: 11 Tetori 25
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Sigurimi Maqedoni sh.a. Shkup - Vienna Insurance Group është simbol i sigurimit në Maqedoni, si dhe për besim, siguri dhe stabilitet financiar. Është themeluar në vitin 1945 si Zyrë e Sigurimit Shtetërore dhe e njohur si DOZ, ZOIL, KJUBI dhe tani me emër të ti SIGURIMI MAQEDONI. Me sipërmarrjet e fundit në vitin 2013, u bë pjesë e Vienna Insurance Group (VIG). Kompania ka përvojë dhe njohuri të mëdha në industrinë e sigurimit dhe përputhet në mënyrë të suksesshme me kërkesat modern të tregut, që mundëson shërbime më të mirë dhe ofertë sigurimi cilësore për klientët.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427983286_63.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  Sigurimi Triglav Jetë


  • Adresa: Bul.8 Shtatori 16 (Revolucioni i Tetorit)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Triglav në tregun tonë hyn në një sfidë të re, në sigurimin e jetës.

  Kategoritë:

  sigurimi i jetës

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1551967923_91.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ја манипулира јавноста во врска со воведувањето на еколошка такса за горивата со намера да создаде страв кај граѓаните и ...
  сите 243 | | | веќе видена

  Во рамки на Skopje Economic Forum, директорот на Агенцијата, г-дин Дејан Павлески оствари средба со г-дин Јоанис Смирлис, Генерален секретар за меѓународни ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj