Granap 5


  • Adresa: Nikolla Teslla 178-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км
Kategoritë:

supermarkete


  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1491979589_21.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj