Гран клуб


  • Адреса: 50-та Дивизија 24-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км

  • Телефон 2: 072 216517
  • Работно време: Пон - Чет од 10:00 до 00:00
    Пет - Саб од 10:00 до 01:00
    Нед од 12:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Ако се случи ново затворање од есен, македонската економија ќе се соочи со катастрофални и непоправливи последици, предупредуваат стопанствениците. Велат дека ...
| | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 10 | | | веќе видена

Министерот за финансии Фатмир Бесими преку својот фејсбук соопшти дека американскиот Стејт департмент ги оценил како транспарентни јавните финансии и ...
сите 8 | | | веќе видена

За првпат едно претпријатие во Германија спроведе берба на канабис. Во наредните години, тони канабис за медицинска намена, треба да се одгледуваат во земјата- ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи