Горење сервис


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 31 л. 29/30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Буњаковец

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:21.490 ден.

Електричен шпорет EC66120AW

Цена со ДДВ:13.990 ден.

Хоризонтален замрзнувач FH210W

Цена со ДДВ:14.690 ден.

Фрижидер Самостоен R6295W

Цена со ДДВ:17.650 ден.

Машина за перење - самостојна W72Y2

Цена со ДДВ:15.990 ден.

Стаклокерамичка плоча Gorenje ECT6S ...

Цена со ДДВ:5.160 ден.

Аспиратор Gorenje DF6116E


Видете ги нашите производи на
Мапа

Дефинитивно престанува да постои Еуростандард банка, а нејзиниот имот ќе се распродава и од тоа ќе се наплатуваат пари со кои потоа ќе се обесштетуваат ...
сите 9 | | | веќе видена

Генералниот директор на АД ЕСМ Васко Ковачевски попладнево обелодени дека државата времено се откажува од инвестиции во бугарската нуклеарна централа Белене и ...
сите 11 | | | веќе видена

Се ближи католичкиот Божиќ и Нова година, а сточарите во Македонија се во голема неизвесност дали и по која цена ќе ги продадат јагнињата. Дополнително, и ...
сите 3 | | | веќе видена

Во серијалот компании кои вложуваат во своите вработени, разговараме со Елена Лазова, која во моментов раководи со маркетинг секторот во семејната компанија, ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи