Радиус (100км)

Гланз

Плаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: Петар Манџуков 15/144
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Позади пазарчето

  • Телефон 2: 070 396905
  • Факс: 02 2464372
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 15:00Фото и видео галерија

Дистрибуција на скутери (моторцикли) произведени во Кина од (BenzHou Group – Yiying Motors), чопери и брзи мотори од брендот Regal Raptor, три-цикли, куфери, кациги и додатна опрема за истите, блиндор врати и др.

Glanz програмата се дистрибуира во цела Македонија (во сите градови), каде што продавањето е попратено и со овластен сервис кој е овластен од страна на Glanz.
повеќе
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи