Геонет ГПС

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 15-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Бизнис центар луна

  • Факс: 02 3290021
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553865474_45.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Геонет ГПС е регионална компанија, стабилна и профитабилна, успешна во развој на комплексни GPS решенија за сите видови на индустрии. Нашата компанија со своето 15 годишно искуство се концентрира кон подобар квалитет, секогаш е флексибилна за своите корисници, иновативна и ориентирана кон последните технологии. Максималната посветеност на нашиот стручно обучен тим овозможува комплетно одговарање на очекувањата на нашите корисници, кои се наша примарна цел која не води кон врвот на успешноста.

МИСИЈА

Нашата мисија е проширување на глобално ниво со главен фокус кон континуирано подобрување на нашите услуги и продукт како и раст и развој на компанијата заедно со своите партнери, вработени и корисници. Визијата кон која целиме бара постојана стручност, усовршување и надоградба на знаењата на сите наши вработени, се со цел да останеме професионално ориентирана компанија.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи