Гео-компас


  • Адреса: Божидар Аџија 1 лок.1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: карши Општина Кисела Вода во зелената зграда (бела со зелени олуци) позади Стопанска банка низ пролазите кај плочникот


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1661348189_25.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Гео–Компас е компанија која е основана во 2019 година, но со себе носи тим од професионалци кои имаат над 15 години работно искуство во областа на геодезијата и катастарот. Компанијата работи во областа на геодезијата, катастар, вештачења, проценка на недвижности, инженерска геодезија, индустриска геодезија. Со својот професионален тим нуди стручни и целосни решенија за проблематики во областа на катастарот, геодезијата, судските вештачења во областа на геодезијата, проценките на недвижности.

УСЛУГИ КОИ ГИ НУДИМЕ:

-нумерички податоци
-физичка делба
-легализација на бесправно изградени објекти
-решавање на имотно – правни односи
-обележување на граници на катастарска парцела
-идентификација на катастарска парцела
-ажурирани геодетски подлоги
-судски вештачења
-премер на инфраструктурни објекти
-премер на внатрешна површина
-снимање на фактичка состојба
-други видови геодетски елаборати
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи