Гала нутс 2015

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Бул.12-та Македонска Бригада 83-Б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7429 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Гала Нутс е фирма која е основана во септември 2015 година и нејзина основна дејност е продажба на големо на зачини, зрнести производи, житарици, сушени плодови и апетисани. Фирмата врши секојдневна дистрибуција на своите производи на територија на град Скопје, како и дистрибуција низ цела Македонија.

Г-дин Игор Донев е основач и извршен директор на компанијата, успешен претприемач кој го става целиот свој ентузијазам и посветеност со цел да се воспостави и развие сигурен и долготраен бизнис.

Нашата компанија се состои од 10 високо мотивирани и енергични млади луѓе. Г-ѓа Викторија Донев како главен менаџер со своите знаења и умеења придонесува за развивање и проширување на овој бизнис, негов раст и тимска работа во компанијата. Имаме претставништво во кое можете директно да го погледнете нашиот асортиман и да остварите контакт за цени на адреса бул. 12та Македонска бригада бр. 83б - Лисиче, Скопје .

Гала Нутс 2015 има и своја подружница – Мис Гала 2 која се занимава со продажба на своите производи на мало, здрава храна како и овошје и зеленчук. (https://fb.me/prodavnicamissgala2)

Гала Нутс работи напорно за да се здобие и да ја одржи довербата на сите свои потрошувачи и партнери.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Орев

Цена со ДДВ:Побарај цена

Бадеми


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи